Ten Square Games kandydatem na Mistrza GPW 2018 w plebiscycie „Pulsu Biznesu” i Bankier.pl

9 stycznia 2019 r.

Ten Square Games znalazła się w gronie 16 spółek notowanych na warszawskiej giełdzie, wytypowanych do tytułu Mistrza GPW 2018. Nominacje przygotowywali dziennikarze oraz analitycy „Pulsu Biznesu” i portalu Bankier.pl. Kandydaci na mistrza to spółki, które w trudnym 2018 roku przyniosły inwestorom dodatnie stopy zwrotu.

Plebiscyt jest jedną z kategorii rankingu – Giełdowa Spółka Roku (20 edycja w tym roku), stworzonego na zlecenie dziennika „Puls Biznesu”.  Tytuł „Mistrz GPW 2018” to nagroda publiczności. Zwycięzcę już po raz dziewiąty wskażą czytelnicy „Pulsu Biznesu” i portalu Bankier.pl. Rozgrywka prowadzona jest w systemie pucharowym – przegrywający odpada. Na pierwszym etapie rywalem Ten Square Games jest spółka Polenergia. Od 9 stycznia można głosować na pucharowe pary, zwycięzca przechodzi do ćwierćfinału, następnie do półfinału i….ma szansę na nagrodę i tytuł.

W rankingu jest nominowanych aż czterech producentów gier. Nagroda Mistrza GPW 2018 zostanie wręczona w marcu 2019 roku w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie. Zachęcamy naszych inwestorów, czytelników pb.pl i bankier.pl do oddawania głosów na Ten Square Games i śledzenia tej rywalizacji.

Loading...