Fishing Clash trafiła do graczy na całym świecie

7 listopada 2017 r.

Ten Square Games, producent m.in. najpopularniejszej na świecie gry wędkarskiej Let’s Fish: Na Ryby, wydał kolejną grę wędkarską.Fishing Clash trafiła do użytkowników urządzeń mobilnych na całym świecie. Dzięki udanemu soft launchowi, wrocławskie studio wierzy w globalny sukces gry.

Fishing Clash to najnowocześniejszy na rynku symulator wędkarski. Na graczy czeka doskonała grafika 3D, nagrody i bonusy oraz możliwość sportowej rywalizacji z innymi wędkarzami: pojedynki PvP, mistrzostwa, tematyczne wydarzenia wędkarskie.

Jesteśmy przekonani o wysokim potencjale sukcesu rozrywkowego i komercyjnego gry. Z naszych analiz wynika, że gra ma istotnie większy potencjał niż nasza dotychczas największa produkcja, czyli Let’s Fish: Na Ryby.” – powiedział Maciej Popowicz, założyciel i prezes Ten Square Games.

Gra Fishing Clash od kilku miesięcy była na etapie tzw. soft launchu, czyli w celu dopracowania rozgrywki i parametrów monetyzacji dostępna była na platformach mobilnych wyłącznie w wybranych lokalizacjach.

Soft launch oceniamy bardzo pozytywnie, gra będąc obecna jedynie na wybranych rynkach już zyskała sporo fanów. Dokładnie analizowaliśmy zachowanie graczy i ich feedback, wiemy co się graczom podoba i jakie elementy najbardziej ich angażują. Jesteśmy gotowi na globalną premierę i szerokie udostepnienie symulatora najpopularniejszego na świecie hobby.” – dodał Maciej Popowicz.

Fishing Clash to zdecydowanie wyróżniająca się gra, zapewniająca bogatą grafikę 3D obejmującą zarówno zróżnicowane, realistyczne lokalizacje, jak i ryby różnych gatunków. To idealna propozycja dla wszystkich fanów przygody, zarówno wędkarzy, jak i fanów mobilnej rozrywki.

Loading...